بهترین دکتر متخصص پوست، مو و زیبایی در تهران

1

در کلینیک درسا، تیم درمانی ما از متخصصین مجرب پوست و کادر درمانی باتجربه‌ای تشکیل شده است. ما متعهد هستیم تا خدمات جامع، مراقبت‌های تخصصی پوست و محصولات مراقبتی را دلسوزانه در اختیار مراجعه‌کنندگانمان قرار دهیم. مهم نیست پوست شما چه مشکلی داشته باشد، متخصص پوست ما در کلینیک درسا می‌توانند بهترین مراقبت‌های مؤثر و تخصصی پوست را به شما ارائه دهند.

در واقع متخصص پوست پزشکی است که درزمینه‌ی درمان پوست، مو، ناخن، غشاهای مخاطی (به‌عنوان‌مثال، پوشش داخل دهان، بینی، پلک‌ها و غیره.) تخصص و مهارت دارد. متخصصین پوست بیش از ۳۰۰۰ بیماری مختلف را تشخیص داده و درمان می‌کنند. این بیماری‌ها می‌تواند شامل مواردی همچون سرطان پوست، اگزما، آکنه، پسوریازیس و عفونت‌های ناخن گردد. همچنین متخصصین پوست ظاهر پوست، مو ناخن بیماران خود را نیز بهبود می‌بخشند. برای مثال، یک متخصص پوست می‌تواند به بیمار کمک کند تا چین‌وچروک، لکه‌های قهوه‌ای و سایر نشانه‌های پیری او کاهش یابد. او می‌تواند به بیمار کمک کند تا جای جوش کمتر توجه دیگران را جلب نماید. پزشک متخصص پوست می‌تواند کاری کند که پس از برداشت پوست ناشی از سرطان، ناحیه تحت درمان قرارگرفته بیشترین تطابق با بافت اطراف خود را به دست آورد. متخصصین پوست به درمان همه سنین می‌پردازند از نوزاد تازه متولدشده گرفته تا افراد مسن‌تر از ۱۰۰ سال.

فهرست مطالب

یک متخصص زیبایی پوست کیست؟


اصطلاح "متخصص زیبایی پوست" اغلب باعث سردرگمی می‌شود. برای درک این اصطلاح، بهتر است یا حوزه‌های تخصصی متخصصین پوست آشنا شویم:

 • بیماری‌های پوست. در این حوزه پزشک به تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌های پوست، مو ناخن می‌پردازد.
 • درماتوپاتولوژی (آسیب‌شناختی پوست). در این حوزه پزشک با استفاده از نمونه‌گیری و بررسی نمونه‌ها با میکروسکوپ به تشخیص بیماری‌هایمربوط به پوست، مو ناخن‌ها می‌پردازد.
 • جراحی پوست. در این حوزه پزشک به کمک جراحی اقدام به درمان بیماری‌های پوست، مو ناخن می‌کند.
 • تخصص زیبایی پوست. پزشک به درمان پوست، مو ناخن می‌پردازد، با این تفاوت که تمرکز اصلی پزشک بر شکل ظاهری بیمار می‌باشد تا آن را به بهترین نحو ممکن بهبود بخشد.

بسیاری از متخصصین پوست همه موارد بالا را انجام می‌دهند. نمونه‌ای از درمان‌هایی که متخصصین پوست در حوزه زیبایی پوست انجام می‌دهند شامل موارد زیر است:

 • جراحی پوست به‌منظور کاهش جای جوش و فرورفتگی‌های ناشی از آن.
 • تزریق ژل و سم بوتولینوم (بوتاکس) به‌منظور جوان‌سازی ظاهر افراد.
 • جراحی لیزر به‌منظور کاهش و یا حذف رگ‌های کوچک، لکه‌های قهوه‌ای (ناشی از افزایش سن)، خال‌کوبی و یا چین‌وچروک‌ها.

یک متخصص پوست به چه مهارت‌ها و آموزش‌هایی نیاز دارد؟


 • باید صلاحیت‌های آموزشی و مدرک تحصیلی معتبر داشته باشد.
 • داشتن سابقه آکادمیک و آموزش عملی پیش‌نیاز اساسی یک متخصص پوست خوب است.
 • گرفتن تخصص در حوزه پزشکی پوست، مستلزم داشتن شرایط فیزیکی و ذهنی بسیار مناسب است، چراکه ممکن است یک متخصص پوست مجبور باشد ساعت‌ها برای جراحی و درمان بر روی پای خود بایستد و یا با چالش‌های گوناگونی حین درمان مواجه شود.
 • برای تشخیص صحیح مشکل بیمار، متخصص پوست باید بتواند به‌طور مداوم و مؤثر با بیماران خود تعامل داشته باشد، این امر مستلزم داشتن مهارت در برقراری ارتباط مؤثر و مهارت‌های تعاملی می‌باشد.
 • ازآنجاکه بیماری‌های پوستی می‌توانند در برخی از موارد بسیار ناخوشایند باشند، متخصصین پوست باید در برخورد با ناهنجاری‌های پوستی و خون مشکلی نداشته باشند.
 • برای انجام جراحی‌ها و درمان‌های ظریف آن‌ها باید کنترل کاملی بر اعصاب و حواس خود داشته باشند.

یک متخصص پوست چه ابزار و تکنولوژی‌های استفاده می‌کند؟


 • متخصصین پوست باید با پیشرفت‌های موجود در حوزه درمان با نور فرابنفش، درمان فتودینامیک، لیزر درمانی و درمان با داروها آشنا باشند.
 • در طول چند سال گذشته پیشرفت در حوزه‌های ژنتیک، زیست‌شناسی مولکولی، پاتولوژی و ایمونولوژی نیز به متخصصین پوست در تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی کمک شایانی کرده است.
 • اگرچه بسیاری از بیماری‌های پوستی را می‌توان با درمان موضعی، مانند کرم‌ها و لوسیون‌ها درمان نمود، اما عمل جراحی نیز به‌طور گسترده‌ای توسط متخصصین پوست در درمان سرطان پوست، ازجمله ملانوما استفاده می‌شود.
 • پرتودرمانی نیز توسط متخصصین پوست در درمان سرطان پوست استفاده می‌شود.

چگونه یک متخصص پوست خوب را انتخاب کنم؟


گاهی اوقات، قرار دادن سلامتی پوستتان در دستتان یک پزشک می‌تواند استرس‌زا باشد. اما پیدا کردن یک متخصص پوست خوب کار چندان دشواری نیست. کافی است بدانید دنبال چه می‌گردید و به‌درستی تحقیق کنید. اگر شما به‌درستی تحقیق انجام دهید، در کمترین زمان متخصص پوست مناسب و موردنظرتان را پیدا خواهید کرد. همچنین شما می‌توانید برخی از متخصصین پوست را به‌صورت آنلاین پیدا کنید.

به کمک نکات زیر شما می‌توانید متخصص پوست مناسب را به‌راحتی پیدا نمایید:

 1. از پزشک عمومی یا خانواده خود سؤال بپرسید.

اولین قدم برای پیدا کردن پزشک مناسب این است که از پزشک عمومی خود بپرسید. ممکن است او متخصصان پوست خوبی را به شما معرفی نماید. از پزشک عمومی خود در مورد تخصص موردنیازتان سؤال بپرسید – آیا شما به یک متخصص زیبایی پوست نیاز دارید و یا یک متخصص عمومی پوست. به‌طورکلی متخصص عمومی پوست کسی است که بیماری‌هایی همچون آکنه، بثورات جلدی و دیگر بیماری‌های مختلف پوست مانند خال و یا روزاسه را درمان می‌کند. همچنین، اگر شما مبتلابه لکه‌های قهوه‌ای و چین‌وچروک شده باشید، می‌تواند داروهای کمک‌کننده ضد فرایند پیری را برایتان تجویز نماید.

اگر شما دچار اسکار یا جای زخم شده باشید، مبتلابه چین‌وچروک‌های عمیق گشته باشید و یا از تغییر رنگ پوست خود رنج ببرید، می‌توانید با یک متخصص زیبایی پوست مشورت نمایید. لیزر درمانی، تزریق و لایه‌برداری نیز توسط آن‌ها ارائه می‌شود.

 1. آیا دارای تخصص و تأییدیه لازم در حوزه تخصصی خود می‌باشد یا نه؟

اگر پزشکی در یک زمینه خاص پزشکی آموزش ندیده باشد و یا تخصص نگرفته باشد، می‌تواند در آن زمینه به‌صورت تجربی به طبابت بپردازد. هیچ منع قانونی برای جلوگیری از این موضوع وجود ندارد.

 1. از دوستان خودتان در مورد پزشک پوستشان پرس و جو کنید.

شما می‌توانید در خصوص موارد زیر، در رابطه با پزشک پوست دوستانتان ، سؤال بپرسید:

 • آیا کادر درمانی مطب دلسوز و مؤثر هستند؟
 • آیا پزشک و کادر درمانی راه‌حل‌های متعددی برای رفع مشکل دوستانتان ارائه کرده‌اند؟
 • آیا پزشک در طول و بعد از عمل، از آن‌ها حمایت کافی را به عمل‌آورده است؟
 • از دوستان خود بپرسید که آیا برای مدت طولانی به پزشک پوستشان مراجعه می‌کنند؟
 • پوست دوستان خود را ارزیابی کنید. پوست یک بیمار اطلاعات زیادی در خصوص متخصص پوست او به ما می‌دهد:
 • آیا شما آثار بهبودی را در پوست دوستانتان مشاهده می‌کنید؟
 • آیا پوستشان درخشان است؟
 • اگر تزریق بوتاکس انجام داده‌اند، آیا طبیعی به نظر می‌رسد یا جلوه‌ای مصنوعی دارد؟
 1. تبلیغات

اگر در خصوص یک متخصص پوست، تبلیغات بسیار زیادی را مشاهده نمودید، محتاط باشید. درواقع یک متخصصین پوست خوب نیازی برای تبلیغات فراوان ندارد.

 1. وب‌سایت متخصص پوست را بررسی نمایید.

اگر متخصص پوست انتخابی شما دارای وب‌سایت است، گواهی و آموزش‌های او را ارزیابی نمایید. همچنین، بررسی کنید که آیا پزشک موردنظر بر حوزه زیبایی پوست متمرکز است یا حوزه درمان‌های عمومی پوست. به‌طورکلی، یک متخصص پوست خوب بر یک حوزه تمرکز دارد نه همه حوزه‌ها.

  اگر متخصص پوستی، به‌طور خاص بیشتر خدمات تزریق بوتاکس یا درمان لیزر را ارائه می‌دهد، به‌احتمال‌زیاد تجربه‌اش در این حوزه از متخصصین پوستی که انواع درمان‌ها را انجام می‌دهند، بیشتر است.

 1. اجازه دهید متخصص پوست با شما به گفتگو بپردازد.
 • هنگامی‌که برای اولین بار به یک متخصص پوست مراجعه می‌کنید، مشکلات خود را با او مطرح کرده و پیشنهادهای او را ارزیابی نمایید.
 • همچنین، مشخص کنید دقیقاً به دنبال چه هستید؟ درمان زیبایی پوست و یا درمان عمومی پوست.
 • شما باید رویکرد پزشک خود را تشخیص دهید. به‌عنوان‌مثال اگر برای یک تغییر رنگ ساده پوست، پزشک پیشنهاد لایه‌برداری شیمیایی بدهد، از او بخواهید دلیل این توصیه را برای شما توضیح دهد.
 • اگر هرگونه شکی در خصوص درمان دارید، سؤالات خود را کامل از پزشکتان بپرسید، هرگز تا صد در صد از درمان اطمینان پیدا نکرده‌اید، پوست خود را در اختیار متخصص پوست قرار ندهید.
 • اگر به درمان خاصی نیاز دارید، از تعداد دفعات درمان انجام‌شده توسط پزشک، اطلاعات لازم را به دست آورید. هر چه پزشک بر بیماری شما مسلط‌تر باشد، احتمال موفقیت درمان افزایش می‌یابد.
 1. تجربه

هر چه تجربه پزشک بیشتر باشد، کیفیت درمان شما هم بیشتر خواهد بود. اگر پزشکی بیش از ۵ سال در حوزه‌ای به‌صورت عملی کار کرده باشد، شما می‌توانید به او اطمینان داشته باشید.

 1. به‌دقت عکس‌های قبل و بعد از درمان بیماران را بررسی کنید.

مسحور عکس‌های جذابی که پزشک متخصص پوست به شما ارائه می‌دهد نشوید. سعی کنید به‌دقت عکس‌ها را ارزیابی نمایید. در این عصر دیجیتال، تغییر یک تصویر دیجیتالی کار چندان دشواری نیست. از متخصص پوست دقیقاً بپرسید، آیا نتایج به‌دست‌آمده در تصویر، در پوست شما هم به دست خواهد آمد یا نه؟

لیستی از اسامی بهترین پزشکان پوست و مو و زیبایی در تهران


 لیستی از اسامی بهترین پزشکانپوست و مو و زیبایی در تهران به همرا ه آدرس و تلفن را می توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید :

دکتر حسینی

تلفن تماس: ٨٨٨٨٠٧٨٦ - ٨٨٨٨٠٧٩٩ - ٠٩٣٦٧٨٨٣٨١٨

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقي ميدان ونك، كوچه صانعي، ساختمان  پزشكان مرجان، ط ٦- واحد ١٧


 

دکتر مصطفی مهدوی نیا- پزشک پوست و مو از دانشگاه تهران

تلفن تماس:۲۲۹۸۵۹۲۱-۰۲۱

آدرس: تهران، میدان هروی، بلوار گلزار یا پناهی نیا، جنب بانک انصار، برج گلزار، پلاک ۱۴۴/۲، واحد ۱۸، طبقه سوم


دکتر محمدرضا اکبری- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۷۷۱۷۸۸

آدرس کلینیک: تهران- خ وليعصر- پايين تر از ميدان ونك- جنب مركز تجاري خورشيد- ساختمان ۱۲۶۶(پلاك جديد ۲۵۴۲) ط۱- واحد۱


دکتر مجید درودیان- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۶۶۸۸۸۳۹۲

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۰ - آزادی - نبش خ. آذربایجان - ساختمان پزشکان شفا - پ. ۴۷۶ - ط. ۲


دکتر ناهید داداش زاده - پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۶۱۷۳۰۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - جنب بیمارستان ایرانمهر - ک. افسر - ساختمان پزشکان بزرگمهر - پ. ۱۰


دکتر دادوند- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۵۴۷۴۱۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - خ. یخچال - تقاطع خ. هدایت - بیمارستان هدایت


دکتر مهرناز دانش - پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۹۵۶۷۲۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - کارگر شمالی (امیرآباد) - نرسیده به پمپ بنزین - پ. ۲۶۹ - ساختمان پزشکان امیرآباد - طبقه همکف


دکتر ولی اله خسروجردی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۷۷۸۱۶۱۱۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۸ - دماوند - خ. سبلان جنوبی - بعد از چهارراه انصارالحسین - درمانگاه فرهنگیان


دکتر داوود مقامی - پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۷۷۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس: تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان ۸ ، پلاک ۱۴۶ ، طبقه ۳ ، واحد ۵ ،کلینیک تخصصی سیب سرخ


دکتر آرش خسروی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۱۱۸۳۵۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - م. کاج - خ. سرو غربی - ساختمان پزشکان سینا - و. ۱۴


دکتر حمید خطیبی - پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۵۶۸۱۱۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۴ - پاسداران - بوستان ۶ - پ. ۹۲


دکتر مهین خلیل زاده- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۷۰۲۷۱۷

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - م. تجریش - خ. شهرداری - پ. ۸۶ - و. ۲


دکتر مهرداد خورشاد- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۲۰۲۹۸۳

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - م. ونک - نبش ک. ۱۸ - پ. ۲۴۵۱


دکتر دانش حیدری- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۳۳۱۴۶۵۱۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۵ - افسریه - ۲۰ متری - ۱۵ متری دوم - خ. ۲۹ - پ. ۱۳۴ - ط. ۱


دکتر مرتضی حیدری- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۶-۴۴۵۲۰۵۸۲

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲۱ - تهرانسر - بلوارلاله - درمانگاه خیریه قوامین


دکتر مهران حیدری سراج- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۹-۸۸۹۶۶۱۳۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - فلسطین - خ. ایتالیا - بیمارستان مصطفی خمینی


دکتر مریم خالقی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۳۶۳۷۳۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - بلوار دریا - بالاتر از خیابان مطهری - پ. ۱۶۴ - ط. زبرین


دکتر مسعود داودی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۸۷۳۰۰۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ولیعصر - بالاتر از توانیر - خ. شاهین - پ. ۱۰ - کلینیک به سیما


دکتر فرزانه خاکی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۹۰۷۶۶۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - میرزای شیرازی - نرسیده به خیابان بهشتی (عباس آباد) - پ. ۳۰۴


دکتر فهیمه عابدی منش- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۰۹۰۲۶۵

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - م. سرو - پ. ۷


دکتر محمدرضا خرازی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۶۰۷۸۴۵

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - جنت آباد - تقاطع همت - برج طوبی - ط. ۲ - و. ۲۰۵


دکتر جاوید حسینی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۰۷۹۰۳۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - خ. گلستان شمالی - ساختمان پزشکان ۱


دکتر فرشاد حسینی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۷۲۶۴۷۳

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - ولیعصر - نرسیده به م. تجریش - بن بست سرشار - ساختمان پزشکان - ط. ۱


دکتر زهرا حلاجی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۹-۵۵۶۳۰۶۶۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۲ - م. وحدت اسلامی - ک. رازی - بیمارستان رازی


دکتر حسین دانایی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۲۵۲۷۰۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - میرداماد - نرسیده به خ. شریعتی - پ. ۳ - ط. ۲ - و. ۸


دکتر نیلوفر حایری فر- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۶۸۸۴۵۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - شریعتی - بالاتر از پل رومی - خ. موسیوند - خ. کریمی - پ.۰ ۱۸


دکتر افسر حدادیان- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۶۶۲۹۳۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - شهرک اکباتان - فاز ۱ - بالاتر از سه راه مخابرات - ساختمان برج سبز - ط. ۳ - و. ۱۴


دکتر حمیرا حسینی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۰۷۳۵۶۵

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - بعد از پل ستاری - ایستگاه شاهین جنوبی - ساختمان لاله - پ. ۱ - ط. ۱


دکتر مریم خدادوست- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۲۶۹۱۹۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - کوی نصر (گیشا) - جنب داروخانه کیهان - پ. ۲۱


دکتر علی جواهریان - پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۳۳۸۰۰۵۸۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۵ - افسریه - ۲۰ متری - نبش خیابان ۱۵ متری دوم - روبروی کفش آذین - مجتمع ولیعصر - و. ۲


دکتر نادر جودکی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۴۵۳۹۳۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه اشرفی - ضلع جنوبی داروخانه گل سنگ - ط. ۱ - و. ۵


دکتر حسین جوشش- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۲۰۸۷۰۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - مرزداران - بین دانش و سرسبز - جنی داروخانه معین زاده - پ. ۲۰۱۴


دکتر فرهاد حافظی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۶-۸۸۷۷۰۰۳۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ولیعصر - خ. یاسمی - بیمارستان سوانح سوختگی مطهری


دکتر رقیه جبرئیلی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۸۷۸۱۵۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. صانعی - گروه پزشکی ونک - پ. ۴۲


دکتر کامران جزایری- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۷۶۶۶۲۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۴ - تهرانپارس - فلکه دوم - خ. جشنواره - روبروی فرهنگسرای اشراق - خ. درختی - درمانگاه جشنواره


دکتر منیر جعفری- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۲۲۳۸۴۷

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه اشرفی اصفهانی - بالاتر از مرزداران - ساختمان پزشکان اردلان - و. ۱۰۵


دکتر بابک جلالی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۰۶۸۳۶۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - سید جمال الدین اسد آبادی - بعد از خیابان ۴۳ - ساختمان ظفر - ط. ۳ - و. ۱۴


دکتر شعله حافظ - پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۶۸۰۷۵۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - خ. علامه طباطبایی جنوبی - خ. ۳۴ مرکزی - پ. ۴ - ط. ۲ - و. ۵


دکتر شیوا جمشیدی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۰۰۷۰۸۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - ایستگاه مهران - ساختمان پزشکان ۸۵ - و. ۱۰


دکتر سپیده تهرانی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۷۸۸۹۱۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - نبش خیابان سرو - پ. ۱۰۱ - ط. ۳ - و. ۱۹


دکتر پریسا توافقی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۲۲۶۴۴۶۰۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - بالا تر از دو راهی قلهک - ساختمان پزشکان ۱۳۶۵ - طبقه ۲ - واحد ۱۵


دکتر محمد توسلیان- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۰۴۲۳۷۲

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ونک - خ. سئول - گروه پزشکی ۱۱۰ - پ. ۱۰


دکتر زهرا توفیقی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۰۷۰۸۷۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - نبش گلستان - ساختمان پزشکان ۱


دکتر سیامند توکل- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۲۲۲۲۵۳۹۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ظفر - بین نفت و مدرس - پ. ۱۹۴ - و. ۱


دکتر محمدرضا توکلی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۲۲۰۴۸۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - ستارخان - بین پل یادگار و چهارراه خسرو - جنب داروخانه آلستوم - پ. ۸۷۰


دکتر صباح جابری- پزشک پوست و مو

شماره تماس: ۳۳۹۵۷۹۷۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۲ - پامنار - ک. صدیق - پ. ۵ - درمانگاه انصار الحسین


دکتر مهدی پیله ور - پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۶۸۶۴۲۹

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱ - الهیه - خ. فرشته - خ. خزر شمالی - نبش کوچه تایر - پ. ۱۴ - و. ۵


دکتر رویا تقی پور- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۲۸۱۲۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه جلال آل احمد - روبروی پاتریس لومومبا - پ. ۱۱۳


دکتر زهره تهرانچی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۵۸۵۸۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - نبش کوچه تندیس - ساختمان ۱۴۲ - ط. ۲ - و. ۶


دکتر ستاره تهرانی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۶۰۰۰۰۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - خ. خاقانی - نبش عطاری مقدم - بیمارستان جواهری


دکتر مهری پاکدل- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۶۷۸۴۰۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - میرداماد - بین آفریقا و مدرس - ضلع شمالی زیر پل - پ. ۷۲۸


دکتر محسن پاکزاد- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۹۸۳۷۳

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - روبروی بیمارستان مدرس - ساختمان پلیکان - ط. ۳ - و. جنوبی


دکتر هاشم پرویزی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۸۶۲۴۲۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - سیدخندان - بن بست خیام - ساختمان سینا - ط. سوم - و. ۷


دکتر سعید پیروزی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۳۳۳۴۸۰۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳ - دماوند - نرسیده به میدان امام حسین - بیمارستان بوعلی


دکتر بلیغی - پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۹-۵۵۶۳۰۶۶۸

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۲ - م. وحدت اسلامی - ک. رازی - بیمارستان رازی


دکتر بهرام بهدادی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۶۶۰۸۴۴۹۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۰ - آزادی - نرسیده به آذربایجان - پ. ۳۴۰ - ط. ۲


دکتر ناهید بهرامی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۸۸۲۰۰۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. بیستم - پ. ۱۴ - ط. ۳ - و. ۸


دکتر حسین بخشی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۸۹۶۱۲۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۴ - شریعتی - روبروی پارک شریعتی - ک. اتوبانک - پ. ۷۳ - و. ۴


دکتر افسون بدری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۷۰۴۹۷۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱ - ولیعصر - بالاتر از ظفر - پ. ۱۷۷۷ - برج فردوس - ط. ۳ - و. ۱۵


دکتر برزگری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۲۶۷۲۰۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - بالاتر از ظفر - روبروی بیمارستان ایرانمهر - ک. مرشدی - ساختمان کیانمهر


دکتر شعله بلاغی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۸۸۲۰۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - علامه جنوبی - پاساژ سهیل - ط. ۲ - و. ۷


دکتر ایران ایرانپور- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۸۲۸۱۷۳

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - قرنی - نرسیده به کریم خان - پ. ۱۶۱


دکتر مژگان ایگدر- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۱۳۲۶۷۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - م. کاج - سرو شرقی - ساختمان سعادت - پ. ۷۸ - ط. ۱ - و. ۱۰


دکتر منیژه باقری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۳۲۱۰۲۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۴ - استاد حسن بنا شمالی - شمس آباد - خ. ریحانی - چهار راه نعیم - پ. ۵۱


دکتر رامین بختیاری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۷۷۵۳۶۹۳۸

آدرس مطب: تهران - منطقه ۷ - سهروردی جنوبی - نرسیده به بهار شیراز - پ. ۴ - ط. همکف - کلینیک بهار


دکتر حسین بخشی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۳۳۷۵۸۴۳۵

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲۰ - شهرری - خ. امام حسین - نبش خیابان گلستان - مجتمع درمانی نبوی


دکتر فرهاد امینی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۹۶۵۴۴۳

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - بلوار کشاورز - ک. رویان - پ. ۷۵ - ط. همکف


دکتر کاوه امینی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۳۲۶۵۲۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - قائم مقام فراهانی - ک. ۲۴ - پ. ۱ - و. ۲


دکتر صدیقه حجتی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۲۵۴۶۶۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - دستگردی (ظفر) - نرسیده به خیابان نفت شمالی - پ. ۱۷۲ - ط. ۲


دکتر احمد خوشنویس - پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۷۵۹۰۸۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۷ - مطهری (تخت طاووس) - روبروی خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک) - خ. پارسا - خ. صحاف زاده - پ. ۵۴ - ط. ۱


دکتر زهره نیک بخت- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۳۵۹۴۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - احمدقصیر (بخارست) - پلاك ۷۹ - طبقه دوم


دکتر علی نیک زاد - پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۷۷۴۱۳۷۵۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - تقاطع میرداماد - ضلع جنوب شرقی - ط. فوقانی داروخانه جردن


دکتر محمد علی نیلفروش زاده- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۹۳۹۲۸

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا (جردن) - تقاطع میرداماد - ضلع جنوب شرقی - طبقه فوقانی داروخانه جردن


دکتر سعید هاشمی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۹۲۲۵۱۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - ميدان مادر (محسنی) - پلاك ۹۱ - واحد ۴


دکتر حمید وحیدی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۶۶۰۰۱۰۵۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۹ - دامپزشکی - نرسیده به خیابان ۲۱ متری جی - جنب مسجد اولیا - درمانگاه هاشمی


دکتر پروین ندیم- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۳۳۳۳۸۰۷۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳ - پیروزی - چهارراه کوکاکولا - پلاك ۴۸۲ - طبقه سوم


دکتر سهیلا نصیری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۷۷۴۳۵۲۵۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۴ - پیروزی - روبروی خیابان سوم نیروی هوایی – پلاك۳ ۸۸


دکتر تورج مکرمی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۱۹۳۵۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - مطهري (تخت طاووس) - تقاطع خيابان ميرزاي شيرازي - ساختمان ۱۱۱ - طبقه سوم


دکتر الهام مکرمی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۰۶۰۳۳۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - شيرازي جنوبي - خيابان عليخاني - كينيك ونك پارك


دکتر رضا نیاکان - پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۷۶۶۹۹

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - نبش خیابان هشتم - پلاك ۱۵ - طبقه همکف


دکتر فرهاد ملک زاده- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۹-۳۳۳۳۴۸۰۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳- دماوند - نرسيده به ميدان امام حسين - بيمارستان بوعلي


دکتر فرینار ملکی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۹۶۰۶۹

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - ميدان كاج - خيابان سروغ غربي - كوچه صدف - برج هرمزان - طبقه اول - واحد ۲


دکتر پروین منصوری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن:۹-۶۶۵۸۱۵۵۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - بلوار كشاورز - بيمارستان امام خميني


دکتر اصغر مسعودی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۸۴۶۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - شهرك قدس (غرب) - بلوار پاك نژاد - خيابان مطهري - مجتمع آيدين - پلاك ۱۰


دکتر محمد مشیر- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۶۶۳۳۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۷ - بهشتي (عباس آباد) - خيابان صابونچي (مهناز) - ساختمان پزشكان ايران پزشك - طبقه سوم


دکتر ویدا محق- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۳-۴۴۰۰۱۹۰۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۵ - فلكه دوم صادقيه (آرياشهر) - روبروي پارك استقلال - درمانگاه ابن سينا


دکتر طاهره محقق - پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۵۵۹۰۵۱۸۵

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲۰ - شهرري - خيابان زكرياي رازي - كوچه طرق رودي - پلاك ۵۴ - ساختمان پزشكان مركزي


دکتر رویا گستری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۰۶۲۲۱۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه همت - نرسيده به بزرگراه چمران - بيمارستان ميلاد


دکتر نسرین گل محمدی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۲۶۹۸۲۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - كوي نصر (گيشا) - خيابان فروزانفر - پلاك ۱۸

دکتر حمیرا مستفید - پزشک پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۷۱۸۲۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - خيابان سرو غربي - نبش خيابان بخشايش - ساختمان پزشكان - طبقه همكف - واحد ۲